Partnerimiz Jooble Türkiye'nin iş ilanları
İşverenler

Şirket Profili

Şirket Bilgisi
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Kültür Mah. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA
ANKARA, Türkiye

Telefon: (0312) 430 20 22 (Pbx)
Web Sitesi: http://www.mesutbilgisayar.com.tr


Şirket Açıklaması:

BAYAN STAJYER BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 170’ e yakın değişik meslek dallarında stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda bir çok staj yeri bulamayan öğrencilere de aynı iş alanında meslektaşlarımıza stajyer göndererek staj yeri imkanı sağlamış bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.
     Meslek Liseleri Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda meslek liseli öğrencilerinin zorunlu staj yeri bulması veya okulun bulması ve staj yaptırması gerekir. Böyle bir zorunluluğa imkan tanıyan firmamız öğrencinin staj yapacağı Meslek Grubu alanında staj yapma-yaptırma imkanı sağlayacaktır. Meslek anlamında kendini geliştirecek staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak stajyer bayan alınacaktır. Firmamıza alınan stajyer öğrenciden başka, fazladan boşta kalan staj yeri bulamayan öğrenci var ise, firmamıza başvurarak başka özel şirketlere yönlendirme imkanımız mevcuttur. Staj süresi bittiğinde başarılı olan stajyer, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacak, kadro boşluğu yok ise başka özel şirketlere referans vererek işe girme imkanı sağlanacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, ve yüksek maaşlarla çalışmakta firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Yukarıda bahsedilen staj için,
 liseaçık lise, çıraklık eğitim üniversite,  veya aşağıda belirtilen alanlarda kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen bayan ve öğrencilerinin de zorunlu stajı var ise  yararlanabilirler.
 Aşağıda staj yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.

01.       Bilgisayar donanım
02.       Bilgisayar yazılım
03.       Web Tasarım
04.       Ağ bağlantıları, kablolama
05.       Sekreterlik
06.       Halkla ilişkiler
07.       Satış ve pazarlama
08.       Büro Yönetimi ve Sekreterlik
09.       Muhasebe
10.       Grafik Tasarım
11.       Açık Meslek Lisesi
12.       Çıraklık Eğitim Merkezine Başlayacaklar..
 
Müracaatlar :  1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Staj hakkında ayrıntılı bilgi verilememekte ancak, şahsen gelerek bilgi alınabilir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir. Telefonla iş hakkında bilgi verilmemektedir.
Şahsen görüşülecek Kişi : Mesut KABALCI/ Şirket Müdürü 
Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30
Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Türkiye Finans ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Türkiye Finans karşısı.
 
 Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Şirketinin İş İlanları
Sıralama:
Sayfa başına iş ilanı sayısı

Belirttiğiniz kriterleri karşılayan postalama yok

Belirttiğiniz kriterleri karşılayan postalama yok